Slnko, more a kreativita pre skôr narodených

20.5.2022 – 27.5.2022, Hurgada, Egypt

Uži si slnko a more a objav svoju kreativitu vo 4* hoteli  iba 4 hodiny letu z Bratislavy

s ubytovaním, stravovaním all inclusive a tromi lekciami maľby akrylom s maliarkou Zlaticou Albertinou Krajčovičovou + letenka Bratislava – Hurgada a späť

————-

Kde: *4 hotel Palm Beach, Hurgada, Egypt

Kedy: 20.5. – 27.5.2022

Odlet a prílet: Bratislava

Cena za rýchle rozhodnutie so zľavou first minute:

499,- EUR s lekciami maľovania akrylom, s ubytovaním a stravovaním all inclusive  + letenka – úhrada zálohy do 20.3.2022

459,- EUR bez lekcií maľovania akrylom, s ubytovaním a stravovaním all inclusive  + letenka – úhrada zálohy do 20.3.2022

————-

Plná cena 549,- EUR s lekciami maľovania akrylom, s ubytovaním a stravovaním all inclusive  + letenka – úhrada pobytu od 21.3.2022 do 1.5.2022

Program

20.5.2022, piatok           Odlet z letiska v Bratislave vo večerných hodinách priamym letom do Hurgady, transfer z letiska do hotela, nocľah.

21.5.2022, sobota           10:00 informácie o fakultatívnych výletoch a zoznámenie sa s hotelom, relax v mori, či pri bazéne. Už ste stretli delfína? Alebo si dáte masáž v Spa?

22.5.2022, nedeľa          Relax na pláži, slnenie, oddych, popoludní o 16.00 prvá umelecká lekcia s Albertinou: pripravíme si plátna, farby, naladíme pravú hemisféru a začneme tvoriť náš osobný pozdrav z Egypta.

23.5.2022, pondelok       Vyberiete sa na výlet alebo dáte prednosť čľapkaniu sa v mori? Ponorka, výlet na more loďou, aj delfínia show stoja za to. Platba za výlety na mieste. Po večeri sa môžeme vybrať do Hurgady za jej večernou atmosférou.

24.5.2022, utorok           Slnko nás určite nesklame, rovnako ako piesková pláž a more. Popoludní o 16.00 druhá umelecká lekcia s Albertinou, na ktorej dokončíme svoje prvotiny, aby sme vytvorili jedinečný pozdrav z Egypta. Zababraný od farby? Nevadí. Umenie pohládza dušu.

25.5.2022, streda           Nájdu sa nadšenci, ktorí by si chceli ísť pozrieť Údolie kráľov a veľkolepé chrámy v Karnaku a Luxore? Máme možnosť vybrať sa na privátny výlet s česky hovoriacim sprievodcom, ak sa nazbiera skupina aspoň 5 záujemcov. Info a platba na mieste.

26.5.2022, štvrtok          Okrem výborného jedla, slnka a mora sa opäť o 16.00 stretneme na záverečnej umeleckej session s Albertinou. Ste spokojný so svojim dielom? Páči sa vám maľovanie? Nie je nič jednoduchšie ako pokračovať v maľovaní s Albertinou aj na Slovensku.

27.6.2022, piatok            Posledné kúpanie a slnenie, odchod z hotela o cca 10.30 na letisko, odlet do Bratislavy, prílet na letisko v Bratislave v podvečerných hodinách.

Čo umenie prináša človeku? 

 „UMENIE ČLOVEKA V ZÁSADE OSLOBODZUJE, PONÚKA MU REFLEXIU,  PREMÝŠĽANIE, ZAHĹBENIE SA A ROZJÍMANIE; V KONEČNOM DÔSLEDKU SEBAPOZNANIE”.

Stanislav STANKOCI

slovenský akademický maliar, grafik a pedagóg

Detaily pobytu

V cene je zahrnuté:

 • ubytovanie v dvojposteľových izbách štandard v hoteli *4 Palm Beach s kúpeľňou so sprchovým kútom (izba s vaňou na požiadanie bez príplatku)
 • stravovanie all inclusive, zahrnuté všetky horúce aj studené nealko nápoje a miestny alkohol
 • denné animácie a večerný program hotela
 • tri umelecké lekcie s Albertinou vrátane potrebného materiálu a farieb
 • služby slovensky hovoriaceho zástupcu cestovnej agentúry Carolka na cestách na mieste

Povinný príplatok:

 • letenka Bratislava – Hurgada a späť za cca 280€ podľa aktuálnej ceny (momentálne je cena spiatočnej letenky cca 266€)
 • úhrada vstupných víz na letisku v Hurgade 25 USD v HOTOVOSTI (odporúčame mať presnú sumu)

Nepovinné platby, podľa voľby:

 • doplatok za single izbu štandard + 190 EUR
 • fakultatívne výlety na mieste, o ktorých dostanete info pred odchodom, ale platba na mieste. Možnosť platiť v hotovosti v EUR, USD alebo v miestnej mene EGP

Požiadavky na vstupné doklady

 • cestovný pas platný najmenej 6 mesiacov po prílete domov, aspoň jedna voľná dvojstrana na víza
 • vyplnená colná deklarácia – bude k dispozícii pred odletom
 • každý účastník musí mať KOMPLEXNÉ CESTOVNÉ POISTENIE na dobu pobytu, spolu s krytím COVID je cena na týždeň/osobu cca od 42 do 49€
 • ODPORÚČANIE: uzatvoriť poistenie aj na storno poplatky a COVID – krytie karantény alebo pobytu v nemocnici. Ak potrebujete pomôcť s poistením, kontaktujte Ing. Katarínu Serinovú, 0908 473341

Požiadavky na prílet do Bratislavy, podmienky určuje Slovensko

 • na základe vyhlášky hlavného hygienika číslo 10 ÚVZ zo dňa 31.1.2022 sa musia VŠETCI preukázať pri prílete do Bratislavy z Egypta negatívnym PCR testom.
 • PCR v Egypte stojí cca 30 USD v odbernom mieste v Hurgade – povinná platba medzinárodnou platobnou kartou (odporúčame mať kartu Mastercard, VISA má občas problém). Nutné počítať s transferom 16 USD do Hurgady a späť
 • PCR test je možné absolvovať aj v hoteli za poplatok 50 USD, s tým, že lekár príde na odber vzorky a aj doručí výsledok do hotela, nie je nutné chodiť do Hurgady na odberné miesto a späť
 • formulár mindop.sk a registrácia v e-hranici (vyplniť minimálne 48h pred odletom, zariadi zástupca CA Carolka na cestách)

Vybavenie hotela

 • privátna piesočná pláž, hotel priamo na pláži
 • športoviská: fitnescentrum, 2 bazény, malý aquapark
 • nákupná zóna, bankomat priamo v hoteli a možnosť platby kartou alebo v hotovosti za dodatočné služby
 • služby práčovne za poplatok
 • masáže, sauna v SPA za príplatok
 • beaty salón – manikúra, pedikúra, úprava obočia, kaderník
 • wifi v cene pri recepcii v lobby, v lobby bare a verejných miestach
 • hlavná reštaurácia + 3 bary

Platobné podmienky

CENA FIRST MINUTE: 499€/osoba s maľovaním alebo 459€/ osoba bez maľovania – prihlásenie, podpis zmluvy a úhrada zálohy 200 EUR najneskôr do 20.3.2022 a doplatok najneskôr do 1.5.2022 bezhotovostným prevodom. Platba za letenku na základe výzvy – čím skôr je letenka zakúpená, tým je nižšia cena.

CENA: 549€/osoba -prihlásenie, podpis zmluvy a platba od 21.3.2022 do 1.5.2022  bezhotovostným prevodom + platba za letenku najneskôr do 1.5.2022.

Storno podmienky:

 • pri počte menej než 10 osôb si vyhradzujeme možnosť zmeny programu a hotela
 • storno pobytu minimálne 14 dní pred odletom: 70 EUR
 • storno pobytu minimálne 5 dní pred odletom: 190 EUR
 • storno pobytu menej než 72 hodín pred odletom: 100% cen

Počasie v Egypte

Lektorka maliarskych lekcií: Zlatica Krajčovičová alias Albertina

Kto je Albertina a informácie k lekciám maľovania akrylom

Albertina je lektorka, umelkyňa, maliarka, výtvarníčka, jednoducho kreatívna duša. Sprevádza ľudí na ceste za objavením vlastného talentu. Otvára dvere tvojej Múze.

Jej lekcie ponúkajú pridanú hodnotu, bonus k dovolenkovému relaxu. Poďte si s nami oddýchnuť a tvoriť, podporiť svoju pravú tvorivú mozgovú hemisféru. S Albertinou si namaľuješ  vlastné obrázky ako suvenír, na ktoré budeš hrdý/á, a ktoré ti budú dlho pripomínať sladké dovolenkové chvíle pod africkým slnkom. Vyniknú vo fotorámiku na stene, či na pracovnom stole. Jednoduchou technikou maľby akrylom zvládne namaľovať vybrané predlohy s africkými motívmi naozaj každý.

Facebook:  https://www.facebook.com/artbyzlatica/

Webové stránky:  https://albertinaart.sk, https://albertinaart.sk/kurz-malba-akrylom/#

ČO ZÍSKAŠ, ak sa lekcií maľovania zúčastníš?

– nové zručnosti a skúsenosti

– maľované obrázky ako suvenír z dovolenky pre seba či blízkeho

– možno aj nové hobby

– vyčistíš si hlavu a podporíš rozvoj svojej pravej kreatívnej hemisféry mozgu

– ohromne stúpne tvoje sebavedomie

Poďme maľovať spolu!

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

# PRE KOHO SÚ LEKCIE MAĽOVANIA URČENÉ?

– pre úplných začiatočníkov i mierne pokročilých a  pre všetkých od 13 do 100 rokov, pre mužov aj ženy

# MUSÍM UŽ VEDIEŤ MAĽOVAŤ?

– nemusíš mať žiadnu skúsenosť s maľovaním, veď si možno maľoval/a naposledy na ZŠ, ale sú aj pre tých, ktorí už skúsili maľovať

# AKOU TECHNIKOU BUDEME  MAĽOVAŤ?

– budeme maľovať akrylovými farbami riediteľnými obyčajnou vodou

– ich veľkou výhodou je, že sa dá niekoľkokrát premaľovať to, čo sa ti nepodarí alebo sa ti nepáči

– po uschnutí sa farba nerozmazáva, je trvanlivá a nemusí byť pod sklom, má pekné farby, ktoré ani časom nevyblednú

# AKÁ JE NÁROČNOSŤ PRÁCE?

– maľovanie akrylom je nenáročná technika a výsledok ťa príjemne prekvapí

– obrázky – predlohy s africkými motívmi sú vybrané tak, aby ich zvládol každý a zároveň sú efektné

# ČO SI MUSÍM PRINIESŤ? AKÉ FARBY, POMÔCKY?

– všetko potrebné máš zabezpečené, teda nemusíš si doniesť vôbec NIČ, naopak odnesieš si domov z Hurgady úžasný suvenír

# KOĽKO ČASU TO UKROJÍ Z MOJEJ DOVOLENKY PRI MORI?

– stretneme sa 3x po 2 hodiny

# AKO A KEDY TO BUDE PREBIEHAŤ?

Budeme maľovať na A4 formát (teda vo veľkosti kancelárskeho papiera) na maliarske plátno. To si pripevníme na pripravené podložky. Vyberieš si jeden obrázok s africkými motívmi. Potom ti spoločne vysvetlím konkrétne postup práce s obrázkom a samozrejme aj postup ako narábať s akrylovou farbou. Po spoločných inštrukciách bude ešte nasledovať názorná ukážka. Následne budeš pracovať na svojom obrázku síce samostatne, ale s mojou výdatnou podporou, individuálnym prístupom a radami. Zároveň je tu vždy aj priestor na tvoje otázky pri práci. Na prvom stretnutí si rozpracujeme a namaľujeme 1 obrázok každý svojim tempom. Na ďalšom stretnutí dokončíme detaily a začneme druhý obrázok z ponuky. Dokončíme ho. Ktorí stihnú, môžu sa pustiť aj do tretieho. Pre prípadných zručnejších klientov budem mať v ponuke na výber aj pokročilejšie predlohy, prípadne väčší A3 formát. Dopraj si ten čas pre seba. Chyť sa príležitosti, ktorá sa ti ponúka.

Začni maľovať! Kedy, keď nie teraz.

ČO HOVORIA KLIENTI O ALBERTININÝCH KURZOCH MAĽOVANIA AKRYLOM

Katarína:

“Kurz vrelo odporúčam všetkým, kto ešte váha, kto sa chce naučiť čosi o maľovaní, prípadne si len príjemne oddýchnuť. U mňa nielenže splnil očakávania, ale výsledok ma ako začiatočníka veľmi príjemne prekvapil. Získala som mnoho cenných rád a návodov, ako pri tvorbe postupovať, a spolu s úžasnou osobnosťou pani Zlatky a jej láskavým prístupom to bol skvelý zážitok. Ešte raz ďakujem”

Organizátor pobytu

Klub podnikavých žien o.z. v rámci svojej hlavnej neziskovej činnosti podpory kultúry a spoznávania nových krajín v spolupráci s cestovnou agentúrou Carolka na cestách (www.carolkanacestach.sk), ktorú prevádzkuje KPS Poradenské centrum s.r.o.

Garantom kvality pobytu je egyptská cestovná kancelária I CAN TRAVEL Group, založená v roku 1983, ktorá poskytuje svoje služby viac než 35 rokov.

Letecké služby zabezpečuje  letecká spoločnosť AIR CAIRO, Povolená váha odbavenej batožiny je 23kg, príručná batožina 1ks max. 7kg a nepresahujúca rozmery 55x40x20cm. Ľahký snack a nealko nápoje na palube zdarma.

Prihlášky na pobyt:

Ing. Katarína Serinová,  Klub podnikavých žien o.z. : info@podnikave-zeny.sk, www.podnikave-zeny.sk telefón: 0908 473 341